Panasonic PB-900I, WX-C1020, WX-C920 akku 1500mAh / 7.20Wh
calcActive())">
Panasonic PB-900I, WX-C1020, WX-C920 akku 1500mAh / 7.20Wh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic langattomien kuulokkeiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-PWC102SL
22,95 €
Kuvaus / Panasonic PB-900I, WX-C1020, WX-C920 akku 1500mAh / 7.20Wh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi langattomien kuulokkeiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset t…
More Information
| SKU | CS-PWC102SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128052791 |
| Korvaa | WX-PB900 / PA12830049 / PB-9001 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 7.2Wh |
| Mitat | 58.80 x 61.80 x 15.90mm |
| Jännite | 4,8 V |
Stocks
Write Your Own Review