Panasonic P-10A akku 700 mAh
calcActive())">
Panasonic P-10A akku 700 mAh
Panasonic yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Panasonic malleihin: P-10A P-09A P-08A P-07A P-03A P-02A P-01ATämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic alkuperäisakut:P19 AAP29235
In stock
- SKU
- CS-PAX100SL
14,95 €
Kuvaus / Panasonic P-10A akku 700 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-PAX100SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128039822 |
| Korvaa | P19 / AAP29235 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.59Wh |
| Mitat | 45.20 x 37.75 x 4.21mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review