Panasonic MC B 20 J, MC-B10P, MC-B20JP akku 1500mAh / 14.40Wh
calcActive())">
Panasonic MC B 20 J, MC-B10P, MC-B20JP akku 1500mAh / 14.40Wh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic imurien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-PMC100VX
37,95 €
Kuvaus / Panasonic MC B 20 J, MC-B10P, MC-B20JP akku 1500mAh / 14.40Wh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi imurien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt…
More Information
| SKU | CS-PMC100VX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128087342 |
| Korvaa | AMV10V-8K |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 14.4Wh |
| Mitat | 89.44 x 45.94 x 45.54 mm |
| Jännite | 9,6 V |
Stocks
Write Your Own Review