Panasonic Lumix DMC-GH3, Lumix DMC-GH3A, Lumix DMC-GH3AGK laturi / virtalähde
calcActive())">
Panasonic Lumix DMC-GH3, Lumix DMC-GH3A, Lumix DMC-GH3AGK laturi / virtalähde
Laturi / Virtalähde on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic kameroiden kanssa:
Lumix DMC-GH3 Lumix DMC-GH3A Lumix DMC-GH3AGKTämä laturi korvaa ainakin seuraavat Panasonic laturit:DMW-BLF19 DMW-BLF19E DMW-BLF19PP
In stock
- SKU
- DF-PLF190UH
16,95 €
Kuvaus / Panasonic Lumix DMC-GH3, Lumix DMC-GH3A, Lumix DMC-GH3AGK laturi / virtalähde
Alkuperäistä vastaava laadukas tarvikelaturi 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi laturin suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma tuotteen täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme latureilla on …
More Information
| SKU | DF-PLF190UH |
|---|---|
| Teho | DC8.4V x 2 |
| Sisääntulojännite | Micro USB 5V / 2.1A |
| Ulostulojännite | DC8.4V x 2 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128114345 |
| Korvaa | DMW-BLF19 / DMW-BLF19E / DMW-BLF19PP / DMW-BTC10 / DMW-BTC10G |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review