Panasonic leikkuukoneen ES7101 / ES7102 yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Panasonic leikkuukoneen ES7101 / ES7102 yhteensopiva akku 2000mAh
Panasonic leikkuukoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitES7101 ES7102 ES7109 ES6002 ES6003 ES7036 ES7038 ES7043 ES7056 ES7058 ES705 ES718 ES719 ES721 ES722 ES723 ES725 ES742 ES743 ES744 ES-RL21 ES-RT31 ES-RT33 ES-RT51 ES-RT81 ES-RT53 ESRT53 ERCA35 ERCA70 ES8016 ES8017 ES8018 ER504 ER508 ER5204 ER5205 ER5208 ER5210 ES4033 ES702 ES703 ES366 ES7003 ES4001 ER-CA35 ER-CA70 ER5209Korvattavat Panasonic leikkuukoneen alkuperäisakutWES7038L2506 WES7038L2507
In stock
- SKU
- CS-PES710SL
16,95 €
14,95 €
Kuvaus / Panasonic leikkuukoneen ES7101 / ES7102 yhteensopiva akku 2000mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Panasonic leikkuukoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
More Information
| SKU | CS-PES710SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 1,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128188100 |
| Korvaa | WES7038L2506 / WES7038L2507 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 2.4Wh |
| Mitat | 61.80 x 14.10 x 14.10mm |
| Jännite | 1,2 V |
Stocks
Write Your Own Review