Panasonic Langaton puheline Akku
calcActive())">
Panasonic Langaton puheline Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic langattomien puhelinten kanssa:
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic langattomien puhelinten alkuperäisakut:PP304 P-P304 P-P304PA/1B
In stock
- SKU
- CS-P304CL
16,95 €
Kuvaus / Panasonic Langaton puheline Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-P304CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128032663 |
| Mitat | 47.82 x 35.83 x 19.48mm |
| Korvaa | PP304, P-P304, P-P304PA/1B |
| Kapasiteetti (mAh) | 600mAh / 2.16Wh |
| Jännite | 3,6 V |
Stocks
Write Your Own Review