Panasonic KX-TC1210, KX-TC1220, KX-TC1230 Langaton puheline Akku
calcActive())">
Panasonic KX-TC1210, KX-TC1220, KX-TC1230 Langaton puheline Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic langattomien puhelinten kanssa:
KX-TC1210 KX-TC1220 KX-TC1230Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic langattomien puhelinten alkuperäisakut:HHR-P102 P-P102 TYPE 22
In stock
- SKU
- CS-P102CL
16,95 €
Kuvaus / Panasonic KX-TC1210, KX-TC1220, KX-TC1230 Langaton puheline Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-P102CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128023913 |
| Mitat | 44.76 x 30.98 x 10.61mm |
| Korvaa | HHR-P102 / P-P102 / TYPE 22 / BBTY0483001 / BBTY0507001 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.52Wh |
| Jännite | 3,6 V |
Stocks
Write Your Own Review