Panasonic KX-TC1000, KX-TC1000B, KX-TC1001 Langaton puheline Akku
calcActive())">
Panasonic KX-TC1000, KX-TC1000B, KX-TC1001 Langaton puheline Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic langattomien puhelinten kanssa:
KX-TC1000 KX-TC1000B KX-TC1001Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic langattomien puhelinten alkuperäisakut:P-P305 P-P305A P-P305A/1B
In stock
- SKU
- CS-P305CL
16,95 €
Kuvaus / Panasonic KX-TC1000, KX-TC1000B, KX-TC1001 Langaton puheline Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-P305CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128029366 |
| Mitat | 28.63 x 29.25 x 14.34mm |
| Korvaa | P-P305, P-P305A, P-P305A/1B |
| Kapasiteetti (mAh) | 600mAh / 1.44Wh |
| Jännite | 2,4 V |
Stocks
Write Your Own Review