Panasonic kannettavan tietokoneen CF-SX2JDT2FW / CF-SX3 yhteensopiva akku 13600mAh
calcActive())">
Panasonic kannettavan tietokoneen CF-SX2JDT2FW / CF-SX3 yhteensopiva akku 13600mAh
Panasonic kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitCF-SX2JDT2FW CF-SX3 CF-NX4 CF-SX4 CF-NX3GDHCS CF-SX2JU CF-SX1 CF-NX2 CF-NX1 CF-SX2Korvattavat Panasonic kannettavan tietokoneen alkuperäisakutCF-V25U75R CF-V25U76R CF-VZSU75JS CF-VZSu75R CF-VZSU75RR CF-VZSU75RS CF-VZSU75RT CF-VZSU75W CF-VZSU76JS CF-VZSU76R CF-VZSU76RR CF-VZSU76RS CF-VZSU76RT CF-VZSU76W CF-VZSU78JS CF-VZSU78R CF-VZSU79JS CF-VZSU79R CF-VZSU99JS
In stock
- SKU
- CS-PNX200HB
81,95 €
66,95 €
Kuvaus / Panasonic kannettavan tietokoneen CF-SX2JDT2FW / CF-SX3 yhteensopiva akku 13600mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Panasonic kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mal…
More Information
| SKU | CS-PNX200HB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128188582 |
| Korvaa | CF-V25U75R / CF-V25U76R / CF-VZSU75JS / CF-VZSu75R / CF-VZSU75RR / CF-VZSU75RS / CF-VZSU75RT / CF-VZSU75W / CF-VZSU76JS / CF-VZSU76R / CF-VZSU76RR / CF-VZSU76RS / CF-VZSU76RT / CF-VZSU76W / CF-VZSU78JS / CF-VZSU78R / CF-VZSU79JS / CF-VZSU79R / CF-VZSU99JS |
| Kapasiteetti (mAh) | 13600mAh / 97.92Wh |
| Mitat | 292.20 x 49.30 x 21.00mm |
| Jännite | 7,2 V |
Stocks
Write Your Own Review