Panasonic kannettavan tietokoneen CF-MX3 / CF-MX4 yhteensopiva akku 4400mAh
calcActive())">
Panasonic kannettavan tietokoneen CF-MX3 / CF-MX4 yhteensopiva akku 4400mAh
Panasonic kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitCF-MX3 CF-MX4 CF-MX5 Toughbook CF-MX3 Toughbook CF-MX4 Toughbook CF-MX5Korvattavat Panasonic kannettavan tietokoneen alkuperäisakutCF-VZSU92 CF-VZSU92E CF-VZSU92JS CF-VZSU92R CF-VZSU93JS VZSU92 VZSU92JS
In stock
- SKU
- CS-CRM400NB
71,95 €
59,95 €
Kuvaus / Panasonic kannettavan tietokoneen CF-MX3 / CF-MX4 yhteensopiva akku 4400mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Panasonic kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mal…
More Information
| SKU | CS-CRM400NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128153160 |
| Korvaa | CF-VZSU92 / CF-VZSU92E / CF-VZSU92JS / CF-VZSU92R / CF-VZSU93JS / VZSU92JS |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 31.68Wh |
| Mitat | 162.40 x 87.00 x 9.24mm |
| Jännite | 7,2 V |
Stocks
Write Your Own Review