Panasonic kameroiden HX-A100 / HX-A100-H yhteensopiva akku 1500mAh
calcActive())">
Panasonic kameroiden HX-A100 / HX-A100-H yhteensopiva akku 1500mAh
Panasonic kameroiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallitHX-A100 HX-A100-H HX-A1M HX-A500 HX-A500-D HX-A500-HKorvattavat Panasonic kameroiden alkuperäisakutVSB0526
In stock
- SKU
- CS-PNA100MC
18,95 €
Kuvaus / Panasonic kameroiden HX-A100 / HX-A100-H yhteensopiva akku 1500mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Panasonic kameroiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
More Information
| SKU | CS-PNA100MC |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128163756 |
| Korvaa | VSB0526 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.55Wh |
| Mitat | 63.00 x 42.00 x 4.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review