Panasonic FZ-A1BDAAA1M, Toughpad FZ-A1, TOUGHPAD FZ-A1 4G CMOS Akku / Paristo
calcActive())">
Panasonic FZ-A1BDAAA1M, Toughpad FZ-A1, TOUGHPAD FZ-A1 4G CMOS Akku / Paristo
CS-DED610BU yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic tietokoneiden kanssa:
FZ-A1BDAAA1M Toughpad FZ-A1 TOUGHPAD FZ-A1 4GTämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic tietokoneiden alkuperäisakut:70212
In stock
- SKU
- CS-PAF100BU
14,95 €
Kuvaus / Panasonic FZ-A1BDAAA1M, Toughpad FZ-A1, TOUGHPAD FZ-A1 4G CMOS Akku / Paristo
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-PAF100BU |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128097044 |
| Mitat | 23.28 x 12.76 x 3.84 mm |
| Korvaa | 0702.12 |
| Kapasiteetti (mAh) | 40mAh / 0.12Wh |
| Jännite | 3 V |
Stocks
Write Your Own Review