Panasonic EZ925 Ni-MH 18 V akku 3300 mAh
calcActive())">
Panasonic EZ925 Ni-MH 18 V akku 3300 mAh
Panasonic yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Panasonic malleihin: Panasonic EY3544 EY3544GQK EY3551 EY3551GQ EY3551GQW EY3552EY3552GQW EY3796 EY3796B EY6450 EY6450GQKW EY6950 EY6950GQKW EY3796 FlashLight EY3796B FlashLightTämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic alkuperäisakut:EY9251 EY9251B EY971064504 H1812
In stock
- SKU
- CS-PEZ925PX
79,95 €
67,95 €
Kuvaus / Panasonic EZ925 Ni-MH 18 V akku 3300 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-PEZ925PX |
|---|---|
| EAN | 4894128074205 |
| Mitat | 133.86 x 94.08 x 98.85mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | EY9251 / EY9251B / EY971064504 / H1812 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 59.4Wh |
| Jännite | 18 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review