Panasonic EZ924 Ni-MH 24 V akku 3000 mAh
calcActive())">
Panasonic EZ924 Ni-MH 24 V akku 3000 mAh
Panasonic yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Panasonic malleihin: Panasonic EY6812NQKW EY6812NQRW EY6812VQKW EY6813 EY6813FGQW EY6813NQKW EZ6813Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic alkuperäisakut:EY9116B EY9117B EY9210 EY9210B EY9240 EY9242 EY9244 EY9116
In stock
- SKU
- CS-PEZ924PX
98,95 €
Kuvaus / Panasonic EZ924 Ni-MH 24 V akku 3000 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-PEZ924PX |
|---|---|
| EAN | 4894128059844 |
| Mitat | 106.50 x 97.70 x 108.60mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | EY9116B / EY9117B / EY9210 / EY9210B / EY9240 / EY9242 / EY9244 / EY9116 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 72Wh |
| Jännite | 24 V |
Stocks
Write Your Own Review