Panasonic EZ918 Ni-MH 9,6 V akku 3300 mAh
calcActive())">
Panasonic EZ918 Ni-MH 9,6 V akku 3300 mAh
Panasonic yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Panasonic malleihin: Panasonic EZ571 EY6282EQK EYN595 EY9184 EY9108 EY9108BTämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic alkuperäisakut:EY9180B EY9180
In stock
- SKU
- CS-PEZ918PX
49,95 €
24,98 €
Kuvaus / Panasonic EZ918 Ni-MH 9,6 V akku 3300 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-PEZ918PX |
|---|---|
| EAN | 4894128074168 |
| Mitat | 136.90 x 76.04 x 60.24mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | EY9180B / EY9180 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 31.68Wh |
| Jännite | 9,6 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review