Panasonic EZ910 Li-ion 3,6 V akku 1500 mAh
calcActive())">
Panasonic EZ910 Li-ion 3,6 V akku 1500 mAh
Panasonic yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Panasonic malleihin: Panasonic EY7410LA1C EY7410LA2S EZ7411LA1J EZ7411X EZ7410 EZ7410LA1J EZ7410LA1S EZ7410X EZ7411 Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic alkuperäisakut:EZ9L10 EY9L10B
In stock
- SKU
- CS-PEZ910PW
22,95 €
19,95 €
Kuvaus / Panasonic EZ910 Li-ion 3,6 V akku 1500 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-PEZ910PW |
|---|---|
| EAN | 4894128063179 |
| Mitat | 36.72 x 34.16 x 81.69mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | EZ9L10 / EY9L10B |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.4Wh |
| Jännite | 3,6 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review