Panasonic EZ906 Ni-MH 7,2 V akku 2100 mAh
calcActive())">
Panasonic EZ906 Ni-MH 7,2 V akku 2100 mAh
Panasonic yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Panasonic malleihin: Panasonic EY3653 EY3653CQ EY3654 EY3654CQTämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic alkuperäisakut:EY9065 EY9066B BCP-EY9065 PA-724
In stock
- SKU
- CS-PEZ906PW
33,95 €
Kuvaus / Panasonic EZ906 Ni-MH 7,2 V akku 2100 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-PEZ906PW |
|---|---|
| EAN | 4894128074113 |
| Mitat | 67.00 x 52.00 x 90.00mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | EY9065 / EY9066B / BCP-EY9065 / PA-724 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 15.12Wh |
| Jännite | 7,2 V |
Stocks
Write Your Own Review