Panasonic EZ902 Ni-MH 3,6 V akku 2100 mAh
calcActive())">
Panasonic EZ902 Ni-MH 3,6 V akku 2100 mAh
Panasonic yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Panasonic malleihin: Panasonic EZ6225 EZ6225C15 EZ622X EY6225 EY6225C EY6225CQTämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic alkuperäisakut:EZ9025 EY9025 EY9025B
In stock
- SKU
- CS-PEZ902PW
22,95 €
Kuvaus / Panasonic EZ902 Ni-MH 3,6 V akku 2100 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-PEZ902PW |
|---|---|
| EAN | 4894128074090 |
| Mitat | 139.00 x 41.35 x 40.00mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | EZ9025 / EY9025 / EY9025B |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 7.56Wh |
| Jännite | 3,6 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review