Panasonic EZ502 Ni-MH 2,4 V akku 3000 mAh
calcActive())">
Panasonic EZ502 Ni-MH 2,4 V akku 3000 mAh
Panasonic yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Panasonic malleihin: Panasonic EZ502 EZ503 EZ581 EY3652 EY3652DA EY3652DR EY503B EY503BY EY6220B EY6220D EY6220DR EZ502-2 EZ1320 6550-20 6538-1 6539-6 6540-1 6545-6 6546-6 6547-1 EY6220 EY9021 EY9021B EY903 EZ1320 EZ502 2 EZ902Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic alkuperäisakut:EZ902 EY9021 EY9021B EY903 EY903B EZ503 6538 1 6539 6 6540 1 6545 6 6546 6 6547 1 6550 20
In stock
- SKU
- CS-PEZ502PX
29,95 €
24,95 €
Kuvaus / Panasonic EZ502 Ni-MH 2,4 V akku 3000 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-PEZ502PX |
|---|---|
| EAN | 4894128059820 |
| Mitat | 100.41 x 37.79 x 37.79mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | EZ902 / EY9021 / EY9021B / EY903 / EY903B / EZ503 / 6538 1 / 6539 6 / 6540 1 / 6545 6 / 6546 6 / 6547 1 / 6550 20 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 7.2Wh |
| Jännite | 2,4 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review