Panasonic DMW-BCG10, DMW-BCG10E, DMW-BCG10PP yhteensopiva akku 890 mAh
calcActive())">
Panasonic DMW-BCG10, DMW-BCG10E, DMW-BCG10PP yhteensopiva akku 890 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic kameroiden kanssa:
Lumix DMC-TZ6 Lumix DMC-TZ7 Lumix DMC-ZR1 Lumix DMC-ZR1A Lumix DMC-ZR1K Lumix DMC-ZR1R
Lumix DMC-ZR1S Lumix DMC-ZR1W Lumix DMC-ZS1 Lumix DMC-ZS1K Lumix DMC-ZS1S Lumix DMC-ZS3
Lumix DMC-ZS3A Lumix DMC-ZS3K Lumix DMC-ZS3S Lumix DMC-ZX1 Lumix DMC-ZX1A Lumix DMC-ZX1K
Lumix DMC-ZX1R Lumix DMC-ZX1S Lumix DMC-ZX1W Lumix DMC-TZ65 Lumix DMC-ZS3R Lumix DMC-ZR3
Lumix DMC-ZR3A Lumix DMC-ZR3K Lumix DMC-ZR3R Lumix DMC-ZR3S Lumix DMC-TZ10 Lumix DMC-TZ8
Lumix DMC-ZX3 Lumix DMC-TZ10EG-S Lumix DMC-TZ10EG-A Lumix DMC-TZ10EG-K Lumix DMC-TZ10EG-R Lumix DMC-TZ10EG-T Lumix DMC-TZ8EG-S Lumix DMC-TZ8EG-K Lumix DMC-TZ7EG-S Lumix DMC-TZ7EG-K Lumix DMC-TZ7EG-T Lumix DMC-TZ7EG-R Lumix DMC-TZ6EG-S Lumix DMC-TZ6EG-K Lumix DMC-ZX3N Lumix DMC-ZX3R Lumix DMC-ZX3S Lumix DMC-ZX3T Lumix DMC-TZ6K Lumix DMC-TZ6A Lumix DMC-TZ6R Lumix DMC-TZ7S Lumix DMC-TZ7K Lumix DMC-ZS7R Lumix DMC-ZS7A Lumix DMC-ZS7K Lumix DMC-ZS5K Lumix DMC-ZS5S Lumix DMC-ZS5A Lumix DMC-ZS20K Lumix DMC-ZS20W Lumix DMC-ZS20S Lumix DMC-ZS20R Lumix DMC-ZS8S Lumix DMC-ZS15K Lumix DMC-ZS15S Lumix DMC-3D1K Lumix DMC-ZS8K Lumix DMC-ZS10A Lumix DMC-ZS10S Lumix DMC-ZS10K Lumix DMC-ZS10R Lumix DMC-ZS10T Lumix DMC-ZS6K Lumix DMC-ZS7S Lumix DMC-ZS10 Lumix DMC-TZ10 Lumix DMC-TZ8 Lumix DMC-TZ7 Lumix DMC-TZ6 Lumix DMC-ZX3 Lumix DMC-ZS7 Lumix DMC-ZS5 Lumix DMC-ZS20 Lumix DMC-ZS8 Lumix DMC-ZS15 Lumix DMC-3D1 Lumix DMC-ZS25 Lumix DMC-ZS25KTämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic alkuperäisakut:DMW-BCG10 DMW-BCG10E DMW-BCG10PP
In stock
- SKU
- CS-BCG10
23,95 €
21,95 €
Kuvaus / Panasonic DMW-BCG10, DMW-BCG10E, DMW-BCG10PP yhteensopiva akku 890 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-BCG10 |
|---|---|
| EAN | 4894128028710 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 41.60 x 30.40 x 9.40mm |
| Korvaa | DMW-BCG10 / DMW-BCG10E / DMW-BCG10PP / DMW-BCG10GK |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 890mAh / 3.29Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review