Panasonic CGR-D210, CGR-D220, CGP-D16S yhteensopiva akku 2200 mAh
calcActive())">
Panasonic CGR-D210, CGR-D220, CGP-D16S yhteensopiva akku 2200 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic kameroiden kanssa:
AG-DVC15 AG-DVC32 AG-DVC60 AG-DVC62 AG-DVX100A AG-DVX100B AG-DVX100BE AG-DVX102A AG-DVX102B AG-HVX200 AJ-PCS060G(Portable Hard Disk Unit) CGR-D16A/ 1B CGR-D16SE/ 1B CGR-D220A/ 1B CGR-D220E/ 1B NV-DA1B NV-DS11EN NV-DS11ENA NV-DS11ENC NV-DS12B NV-DS15 NV-DS150B NV-DS3 NV-DS33 NV-DS55 NV-DS77B NV-DS8 NV-DS99 NV-EX1B NV-EX3 NV-GS1B NV-GS3B NV-GS4B NV-GS5B NV-MX300EG NV-MX3EN NV-MX7DEN NVDA1B NVEX3 PV-BP8 PV-DV100 PV-DV100K PV-DV200 PV-DV200K PV-DV400 PV-DV400K PV-DV600 PV-DV600K PV-DV700 PV-DV710 PV-DV800 PV-DV800K PV-DVP8-A NV-GS11Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic alkuperäisakut:CGR-D210 CGR-D220 CGP-D16S
In stock
- SKU
- CS-PDR220
23,95 €
Kuvaus / Panasonic CGR-D210, CGR-D220, CGP-D16S yhteensopiva akku 2200 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-PDR220 |
|---|---|
| EAN | 4894128004011 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 58.55 x 37.13 x 36.01mm |
| Korvaa | CGR-D210 / CGR-D220 / CGP-D16S |
| Väri | Tumman Harmaa |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 16.28Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review