Panasonic 830P akku 700 mAh
calcActive())">
Panasonic 830P akku 700 mAh
Panasonic yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Panasonic malleihin: 831P 830P 824PTämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic alkuperäisakut:PMBAK1
In stock
- SKU
- CS-PAX830SL
14,95 €
Kuvaus / Panasonic 830P akku 700 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-PAX830SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128039815 |
| Korvaa | PMBAK1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.59Wh |
| Mitat | 44.90x 38.13 x 4.34mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review