Palfinger Palcom P7 akku 2000mAh
calcActive())">
Palfinger Palcom P7 akku 2000mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Palfinger radio-ohjaimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-PCM700BL
58,95 €
50,95 €
Kuvaus / Palfinger Palcom P7 akku 2000mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radio-ohjaimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-PCM700BL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128146605 |
| Korvaa | EEA10506 / EEA10508 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 14.4Wh |
| Mitat | 119.08 x 65.90 x 27.90mm |
| Jännite | 7,2 V |
Stocks
Write Your Own Review