Opticon PHL-7000, PHL-7100, PHL-7112 akku 2200mAh
calcActive())">
Opticon PHL-7000, PHL-7100, PHL-7112 akku 2200mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Opticon viivakoodinlukijoiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-OPH710BL
44,95 €
Kuvaus / Opticon PHL-7000, PHL-7100, PHL-7112 akku 2200mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi viivakoodinlukijoiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turva…
More Information
| SKU | CS-OPH710BL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128140443 |
| Korvaa | BP05-000500 / BP-08-00040A2810-000001-00 / 02-PHL7-11470 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 8.14Wh |
| Mitat | 53.53 x 42.78 x 14.24mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review