OPPO T9 akku 1200mAh/4.4Wh
calcActive())">
OPPO T9 akku 1200mAh/4.4Wh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien OPPO matkapuhelimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-OPT505SL
18,95 €
Kuvaus / OPPO T9 akku 1200mAh/4.4Wh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-OPT505SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128045014 |
| Korvaa | BLP505 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Mitat | 54.90 x 44.65 x 6.24 mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review