OPPO T29 akku 3100mAh
calcActive())">
OPPO T29 akku 3100mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien OPPO matkapuhelimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-OPT290SL
20,95 €
Kuvaus / OPPO T29 akku 3100mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-OPT290SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128109181 |
| Korvaa | BLP535 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3100mAh / 11.78Wh |
| Mitat | 78.60 x 56.75 x 5.95mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review