OPPO R803 akku 1400mAh/5.18Wh
calcActive())">
OPPO R803 akku 1400mAh/5.18Wh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien OPPO matkapuhelimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-OPR805SL
17,95 €
Kuvaus / OPPO R803 akku 1400mAh/5.18Wh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-OPR805SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128077718 |
| Korvaa | BLT027 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1400mAh / 5.18Wh |
| Mitat | 50.00 x 45.00 x 5.80mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review