OPPO R7, R7 Global Dual SIM TD-LTE, R7 Lite Dual SIM akku 2300mAh
calcActive())">
OPPO R7, R7 Global Dual SIM TD-LTE, R7 Lite Dual SIM akku 2300mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien OPPO matkapuhelimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-OPR700SL
20,95 €
Kuvaus / OPPO R7, R7 Global Dual SIM TD-LTE, R7 Lite Dual SIM akku 2300mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-OPR700SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128106777 |
| Korvaa | BLP595 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2300mAh / 8.74Wh |
| Mitat | 81.10 x 59.92 x 3.26mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review