OPPO R6607 akku 3000mAh
calcActive())">
OPPO R6607 akku 3000mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien OPPO matkapuhelimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-OPR660SL
23,95 €
Kuvaus / OPPO R6607 akku 3000mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-OPR660SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128097709 |
| Korvaa | BLP585 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.4Wh |
| Mitat | 95.95 x 68.36 x 3.73mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review