OPPO puhelimen Realme GT Neo3 5G / Realme GT Neo3 5G 2022 80W yhteensopiva akku 2200mAh
calcActive())">
OPPO puhelimen Realme GT Neo3 5G / Realme GT Neo3 5G 2022 80W yhteensopiva akku 2200mAh
OPPO puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitRealme GT Neo3 5G Realme GT Neo3 5G 2022 80W RMX3560Korvattavat OPPO puhelimen alkuperäisakutBLP919
In stock
- SKU
- CS-OPR356SL
30,95 €
Kuvaus / OPPO puhelimen Realme GT Neo3 5G / Realme GT Neo3 5G 2022 80W yhteensopiva akku 2200mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu OPPO puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa s…
More Information
| SKU | CS-OPR356SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,74 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128179320 |
| Korvaa | BLP919 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 17.03Wh |
| Mitat | 90.20 x 64.00 x 5.20mm |
Stocks
Write Your Own Review