OPPO puhelimen Find X5 5G / PFFM10 yhteensopiva akku 2300mAh
calcActive())">
OPPO puhelimen Find X5 5G / PFFM10 yhteensopiva akku 2300mAh
OPPO puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitFind X5 5G PFFM10Korvattavat OPPO puhelimen alkuperäisakutBLP891
In stock
- SKU
- CS-OPX891SL
27,95 €
Kuvaus / OPPO puhelimen Find X5 5G / PFFM10 yhteensopiva akku 2300mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu OPPO puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa s…
More Information
| SKU | CS-OPX891SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,74 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128181156 |
| Korvaa | BLP891 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2300mAh / 17.8Wh |
| Mitat | 85.80 x 62.00 x 5.50mm |
Stocks
Write Your Own Review