OPPO puhelimen 9 5G 2022 / RMX3474 yhteensopiva akku 4500mAh
calcActive())">
OPPO puhelimen 9 5G 2022 / RMX3474 yhteensopiva akku 4500mAh
OPPO puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit9 5G 2022 RMX3474 Realme 9Korvattavat OPPO puhelimen alkuperäisakutBLP909
In stock
- SKU
- CS-OPR347SL
27,95 €
Kuvaus / OPPO puhelimen 9 5G 2022 / RMX3474 yhteensopiva akku 4500mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu OPPO puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa s…
More Information
| SKU | CS-OPR347SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,87 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128207580 |
| Korvaa | BLP909 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4500mAh / 17.42Wh |
| Mitat | 92.10 x 64.50 x 4.50mm |
Stocks
Write Your Own Review