OPPO älypuhelinten Reno4 SE / Reno5 yhteensopiva akku 1700mAh
calcActive())">
OPPO älypuhelinten Reno4 SE / Reno5 yhteensopiva akku 1700mAh
OPPO älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallitReno4 SE Reno5 Reno5kKorvattavat OPPO älypuhelinten alkuperäisakutBLP811
In stock
- SKU
- CS-OPR420SL
27,95 €
Kuvaus / OPPO älypuhelinten Reno4 SE / Reno5 yhteensopiva akku 1700mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu OPPO älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
More Information
| SKU | CS-OPR420SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,74 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128161639 |
| Korvaa | BLP811 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1700mAh / 13.16Wh |
| Mitat | 88.00 x 62.30 x 4.90mm |
Stocks
Write Your Own Review