OPPO älypuhelinten Reno 4SE / Reno 5K yhteensopiva akku 4750mAh
calcActive())">
OPPO älypuhelinten Reno 4SE / Reno 5K yhteensopiva akku 4750mAh
OPPO älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallitReno 4SE Reno 5K Reno K9Korvattavat OPPO älypuhelinten alkuperäisakutBLP881
In stock
- SKU
- CS-OPR811SL
24,95 €
Kuvaus / OPPO älypuhelinten Reno 4SE / Reno 5K yhteensopiva akku 4750mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu OPPO älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
More Information
| SKU | CS-OPR811SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,87 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128177654 |
| Korvaa | BLP881 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4750mAh / 18.38Wh |
| Mitat | 94.00 x 65.10 x 4.35mm |
Stocks
Write Your Own Review