OPPO älypuhelinten Realme Q2 Pro / RMX2173 yhteensopiva akku 2100mAh
calcActive())">
OPPO älypuhelinten Realme Q2 Pro / RMX2173 yhteensopiva akku 2100mAh
OPPO älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallitRealme Q2 Pro RMX2173Korvattavat OPPO älypuhelinten alkuperäisakutBLP809
In stock
- SKU
- CS-OPX217SL
28,95 €
Kuvaus / OPPO älypuhelinten Realme Q2 Pro / RMX2173 yhteensopiva akku 2100mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu OPPO älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
More Information
| SKU | CS-OPX217SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,74 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128169321 |
| Korvaa | BLP809 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 16.25Wh |
| Mitat | 87.20 x 62.14 x 5.00mm |
Stocks
Write Your Own Review