OPPO älypuhelinten Realme Narzo 50 / Realme Q3s yhteensopiva akku 4800mAh
calcActive())">
OPPO älypuhelinten Realme Narzo 50 / Realme Q3s yhteensopiva akku 4800mAh
OPPO älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallitRealme Narzo 50 Realme Q3s RMX3286Korvattavat OPPO älypuhelinten alkuperäisakutBLP875
In stock
- SKU
- CS-OPR875SL
23,95 €
Kuvaus / OPPO älypuhelinten Realme Narzo 50 / Realme Q3s yhteensopiva akku 4800mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu OPPO älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
More Information
| SKU | CS-OPR875SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,87 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128177685 |
| Korvaa | BLP875 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4800mAh / 18.58Wh |
| Mitat | 94.50 x 65.10 x 4.30mm |
Stocks
Write Your Own Review