OPPO älypuhelinten Realme GT / Realme GT Neo yhteensopiva akku 2100mAh
calcActive())">
OPPO älypuhelinten Realme GT / Realme GT Neo yhteensopiva akku 2100mAh
OPPO älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallitRealme GT Realme GT NeoKorvattavat OPPO älypuhelinten alkuperäisakutBLP849
In stock
- SKU
- CS-OPR849SL
31,95 €
Kuvaus / OPPO älypuhelinten Realme GT / Realme GT Neo yhteensopiva akku 2100mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu OPPO älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
More Information
| SKU | CS-OPR849SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,74 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128177661 |
| Korvaa | BLP849 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 16.25Wh |
| Mitat | 84.64 x 63.00 x 5.30mm |
Stocks
Write Your Own Review