OPPO älypuhelinten R2121 / Realme X7 Pro 5G yhteensopiva akku 2200mAh
calcActive())">
OPPO älypuhelinten R2121 / Realme X7 Pro 5G yhteensopiva akku 2200mAh
OPPO älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallitR2121 Realme X7 Pro 5G RMX2121 V1938 V1938A V1938C V1938CT V1938T X30 5G X30 Pro 5GKorvattavat OPPO älypuhelinten alkuperäisakutBLP799
In stock
- SKU
- CS-OPX720SL
27,95 €
Kuvaus / OPPO älypuhelinten R2121 / Realme X7 Pro 5G yhteensopiva akku 2200mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu OPPO älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
More Information
| SKU | CS-OPX720SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,74 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128166269 |
| Korvaa | BLP799 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 17.03Wh |
| Mitat | 82.00 x 61.78 x 5.50mm |
Stocks
Write Your Own Review