OPPO älypuhelinten PFDM00 / Reno 7 Pro 5G yhteensopiva akku 2200mAh
calcActive())">
OPPO älypuhelinten PFDM00 / Reno 7 Pro 5G yhteensopiva akku 2200mAh
OPPO älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallitPFDM00 Reno 7 Pro 5G Reno 7 Pro 5G 2021 Reno 7 Pro 5G 2021 Standard EdKorvattavat OPPO älypuhelinten alkuperäisakutBLP905
In stock
- SKU
- CS-OPR905SL
31,95 €
Kuvaus / OPPO älypuhelinten PFDM00 / Reno 7 Pro 5G yhteensopiva akku 2200mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu OPPO älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
More Information
| SKU | CS-OPR905SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,74 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128177647 |
| Korvaa | BLP905 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 17.03Wh |
| Mitat | 89.60 x 63.75 x 4.90mm |
Stocks
Write Your Own Review