OPPO älypuhelinten K7x / K7x 2020 5G yhteensopiva akku 4900mAh
calcActive())">
OPPO älypuhelinten K7x / K7x 2020 5G yhteensopiva akku 4900mAh
OPPO älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallitK7x K7x 2020 5G PERM00 R2111BKorvattavat OPPO älypuhelinten alkuperäisakutBLP843
In stock
- SKU
- CS-OPK710SL
24,95 €
Kuvaus / OPPO älypuhelinten K7x / K7x 2020 5G yhteensopiva akku 4900mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu OPPO älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
More Information
| SKU | CS-OPK710SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,87 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128166207 |
| Korvaa | BLP843 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4900mAh / 18.96Wh |
| Mitat | 84.95 x 63.55 x 5.10mm |
Stocks
Write Your Own Review