OPPO älypuhelinten A72 5G 2020 / A73 5G 2020 yhteensopiva akku 3900mAh
calcActive())">
OPPO älypuhelinten A72 5G 2020 / A73 5G 2020 yhteensopiva akku 3900mAh
OPPO älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallitA72 5G 2020 A73 5G 2020 CPH2161 PDYM20Korvattavat OPPO älypuhelinten alkuperäisakutBLP791
In stock
- SKU
- CS-OPA721SL
24,95 €
Kuvaus / OPPO älypuhelinten A72 5G 2020 / A73 5G 2020 yhteensopiva akku 3900mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu OPPO älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
More Information
| SKU | CS-OPA721SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128173519 |
| Korvaa | BLP791 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3900mAh / 15.02Wh |
| Mitat | 86.00 x 62.86 x 4.10mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review