OPPO A91, R807, R811 akku 1650mAh/6.11Wh
calcActive())">
OPPO A91, R807, R811 akku 1650mAh/6.11Wh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien OPPO matkapuhelimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-OPX905SL
18,95 €
Kuvaus / OPPO A91, R807, R811 akku 1650mAh/6.11Wh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-OPX905SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128077701 |
| Korvaa | BLT023 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1650mAh / 6.11Wh |
| Mitat | 50.72 x 51.35 x 5.21mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review