OPPO 3000, 3005, 3007 akku 1800mAh
calcActive())">
OPPO 3000, 3005, 3007 akku 1800mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien OPPO matkapuhelimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-OPF300SL
19,95 €
Kuvaus / OPPO 3000, 3005, 3007 akku 1800mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-OPF300SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128099253 |
| Korvaa | BLP589 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.84Wh |
| Mitat | 69.15 x 52.42 x 4.35mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review