Oneplus E1000, Oneplus X akku 2400 mAh
calcActive())">
Oneplus E1000, Oneplus X akku 2400 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Oneplus puhelinten kanssa:
E1000 Oneplus XTämä akku korvaa ainakin seuraavat Oneplus puhelin alkuperäisakut:BLP607
In stock
- SKU
- CS-OPA300SL
19,95 €
9,98 €
Kuvaus / Oneplus E1000, Oneplus X akku 2400 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-OPA300SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128111344 |
| Korvaa | BLP607 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2400mAh / 9.12Wh |
| Mitat | 79.80 x 61.94 x 3.27mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
6 units available |
|---|
Write Your Own Review