Oneplus älypuhelinten BE2011 / BE2013 yhteensopiva akku 4700mAh
calcActive())">
Oneplus älypuhelinten BE2011 / BE2013 yhteensopiva akku 4700mAh
Oneplus älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallitBE2011 BE2013 BE2015 Nord N100Korvattavat Oneplus älypuhelinten alkuperäisakutBLP813
In stock
- SKU
- CS-OPN813SL
23,95 €
Kuvaus / Oneplus älypuhelinten BE2011 / BE2013 yhteensopiva akku 4700mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Oneplus älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
More Information
| SKU | CS-OPN813SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128173731 |
| Korvaa | BLP813 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4700mAh / 18.1Wh |
| Mitat | 93.24 x 64.90 x 4.80mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review