Oneplus älypuhelinten AC2003 / Nord yhteensopiva akku 3950mAh
calcActive())">
Oneplus älypuhelinten AC2003 / Nord yhteensopiva akku 3950mAh
Oneplus älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallitAC2003 NordKorvattavat Oneplus älypuhelinten alkuperäisakutBLP785
In stock
- SKU
- CS-OPN200SL
25,95 €
24,95 €
Kuvaus / Oneplus älypuhelinten AC2003 / Nord yhteensopiva akku 3950mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Oneplus älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
More Information
| SKU | CS-OPN200SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,87 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128171799 |
| Korvaa | BLP785 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3950mAh / 15.29Wh |
| Mitat | 83.38 x 62.40 x 4.30mm |
Stocks
Write Your Own Review