Oneplus älypuhelinten 8 Pro / 8 Pro 5G yhteensopiva akku 3900mAh
calcActive())">
Oneplus älypuhelinten 8 Pro / 8 Pro 5G yhteensopiva akku 3900mAh
Oneplus älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit8 Pro 8 Pro 5G IN2020 IN2021Korvattavat Oneplus älypuhelinten alkuperäisakutBLP759
In stock
- SKU
- CS-OPT820SL
25,95 €
21,95 €
Kuvaus / Oneplus älypuhelinten 8 Pro / 8 Pro 5G yhteensopiva akku 3900mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Oneplus älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
More Information
| SKU | CS-OPT820SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128167495 |
| Korvaa | BLP759 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3900mAh / 15.02Wh |
| Mitat | 74.20 x 63.94 x 4.80mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review