Oneplus älypuhelinten 8 5G / IN2010 yhteensopiva akku 4200mAh
calcActive())">
Oneplus älypuhelinten 8 5G / IN2010 yhteensopiva akku 4200mAh
Oneplus älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit8 5G IN2010 N20190Korvattavat Oneplus älypuhelinten alkuperäisakutBLP761
In stock
- SKU
- CS-OPA800SL
24,95 €
20,95 €
Kuvaus / Oneplus älypuhelinten 8 5G / IN2010 yhteensopiva akku 4200mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Oneplus älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
More Information
| SKU | CS-OPA800SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128161240 |
| Korvaa | BLP761 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4200mAh / 16.17Wh |
| Mitat | 77.00 x 63.50 x 4.92mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review