Oneplus A0001, One akku 3100 mAh
calcActive())">
Oneplus A0001, One akku 3100 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Oneplus puhelinten kanssa:
A0001 OneTämä akku korvaa ainakin seuraavat Oneplus puhelin alkuperäisakut:BLP571
In stock
- SKU
- CS-YJT100SL
24,95 €
20,95 €
Kuvaus / Oneplus A0001, One akku 3100 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-YJT100SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128092971 |
| Korvaa | BLP571 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3100mAh / 11.78Wh |
| Mitat | 83.80 x 58.24 x 4.20mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review