Oneplus 3T akku 3000 mAh
calcActive())">
Oneplus 3T akku 3000 mAh
ONEPLUS 3T / 3T Dual SIM / A3010 / Rain Akku. PART NUMBER: BLP633
In stock
- SKU
- CS-YJT310SL
23,95 €
Kuvaus / Oneplus 3T akku 3000 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-YJT310SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128127932 |
| Korvaa | BLP633 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.55Wh |
| Mitat | 81.40 x 62.50 x 3.90mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review